Výkup železa a kovového šrotu Ostrava

Společnost Demonta T, s.r.o. vznikla 18. 7. 1991 jako obchodní společnost v rámci uskupení firem DEMONTY Trade SE. Zabýváme se výkupem a zpracováním  železa, kovového šrotu, barevných kovů a papíru, s následným obchodováním s ocelovým a litinovým odpadem, odpadem neželezných kovů a papíru. Společnost je zapsaná v OR KS Ostrava, oddíl C, vložka 1114 pod IČO: 41034228. Najdete nás v Ostravě, Českém Těšíně, Havířově, Karviné, Petřvaldě, Kladně, Kněževsi a Lounech. 

Demonta T, s.r.o. je jako řízená osoba součástí koncernu HEIM Trade SE, kde řídící osobou je HEIM Trade SE, IČO: 26970805, se sídlem Brno, Vídeňská 264/120b, PSČ 619 00.

V rámci uskupení DEMONTA Trade SE firma Demonta T, s.r.o. dodává kovový šrot mimo jiné i do Liberty Ostrava a.s. a TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a.s.. Demonta T, s.r.o. je jako člen uskupení firem DEMONTA Trade SE Brno pověřena obchodováním s polskými hutěmi.

Od  roku 2005 Demonta T, s.r.o. rozšířila své obchodní aktivity o výkup a zpracování kovů, kovového odpadu a barevných kovů, které  provozuje ve  svých střediscích. V lednu 2010 proběhla fúze s dceřinou společností Urban spol. s r. o., v  září 2014 proběhla další fúze se společnostmi SICHER-KOVY spol. s r.o.  a KOVY spol. s r.o., a tím se výrobní střediska rozrostla o další provozovny s činností:

  • výkup kovů a železného šrotu resp. kovových odpadů a směsí
  • výkup odpadů barevných kovů
  • výkup papíru
  • likvidace autovraků a likvidace motorových vozidel s ukončenou životností
  • likvidace kolejových a speciálních vozidel
  • bezplatná kontejnerová služba i v uzamykatelných kontejnerech

 

 

Zobrazit nabídku služeb